Mažoretky DEJNA

Úspěchy

 Prostějovská medaile

Elenka Kobzínková - sólo děti 1.místo

Elenka Kobzínková a Eliška Hrabcová - duo děti 1.místo

Miniformace juniorky - 1.místo

Miniformace děti - 2.místo

Eliška Hrabcová - sólo děti 3.místo

Lenka Mašindová - sólo juniorky 3.místo

Denča Defeldová - sólo seniorky 3.místo

 MČR Vyškov 2012

Děti pom pon - MISTRYNĚ ČR

Duo Elenka a Eliška - MISTRYNĚ ČR

Děti miniformace - MISTRYNĚ ČR

Duo Denča a Lenka - MISTRYNĚ ČR

Děti hůlka - I.VÍCEMISTRYNĚ ČR

Děti miniformace pom pon - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR

Elenka sólo - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR

JEDEME DO FRANCIE NA MISTROVSTVÍ EVROPY!!!

Kyjov 2.6.2012

 1.místo juniorky hůlka

1.místo děti miniformace hůlka

1.místo juniorky miniformace hůlka

1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti hůlka

2.místo děti pom pon

2.místo děti miniformace hůlka

3.místo mimi děti hůlka

Telč 26.5.2012

2.místo juniorky hůlka

3.místo děti hůlka

5.místo mimi děti hůlka

Praha 27.5.2012

1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti hůlka

3.místo juniorky hůlka

Dubňany 12.5.2012
Děti pom pon 1.místo
Elenka Kobzínková 1.místo
Domča Sůkopová 2.místo
Děti 2.místo
Miniformace 2.místo
Lenička Mašindová 3.místo
Adélka Večeřová 4.místo
Eliška Hrabcová
5.místo

Otrokovice 21.4.2012

1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti skupina hůlka

2.místo juniorky skupina hůlka

postup do finále

Těšany 14.4.2012
1.místo děti skupina pom pon
1.místo děti duo hůlka
1.místo děti miniformace hůlka
2.místo děti sólo Domča Sůkopová
3.místo děti sólo Eliška Hrabcová
3.místo děti miniformace pom pon
3.místo děti skupina hůlka
4.místo děti sólo Elenka Kobzínková
4.místo juniorky duo hůlka
4.místo kadetky duo hůlka
4.místo juniorky sólo Denča Defeldová
5.místo juniorky sólo Lenička Mašindová

postup do finále

Bystřice pod Hostýnem - Podhostýnský pohár 10.3.2012

1.místo sólo děti - Elenka Kobzinková

1.místo miniformace děti hůlka

2.místo miniformace děti pom pon

2.místo skupina děti pom pon

 

Ivančice soutěž  SAM 24.9.2011

1.místo sólo děti - Eliška Hrabcová

2.místo sólo děti - Dominika Sůkopová

3.místo sólo děti - Elenka Kobzinková

1.místo sólo juniorka - Lenka Mašindová

2.místo sólo pom pon junior - Adéla Večeřová

2.místo duo pom pon junior - Adéla Večeřová,Denisa Defeldová

1.místo skupina děti hůlka

1.místo skupina děti pom pon

2.místo miniformace děti hůlka

postup do finále